Menu Ara Uzman kuaför salonu bulun

YENİ SAÇ TRENDLERİ

Saç dünyası ile ilgili yenilikleri keşfetmek için makalelere göz atın.

Yüz şekline göre saç konturlama tekniği

Saç konturu bu sezon hayatımıza yeni girdi. Peki hangi yüz şekline, hangi kontur tekniği uygulanmalı?

Makyaj dünyasındaki en ünlü makyaj tekniklerinden biri olan kontur tekniği artık saçlarımızda! Makyaj tekniği olarak kontur tekniğinde, yüz yapımıza göre, yüzün belirli kısımlarını aydınlatıp, gölgelendirme yapılır ve son zamanlarda en sık kullanılan tekniklerdendir. Ancak bu sezon, kontur tekniğini yüzümüze değil de saçlarımıza yapacağız!

Nasıl yapılır?

L'Oréal Professionnel'in saç stilisti ve renklendirme uzmanınınSam McKnight ve Frédéric Mennetrier gibi dünyaca ünlü saç stilisti ve renklendirme uzmanının öncülüğü ile geliştirilmiş bu teknik, koyu ve açık renkleri kullanarak, saçın belli noktalarında gölgeler yaratıp yüzümüzde derinlik olmasını sağlıyor. Böylece yüz şeklinin tamamen farklı görünmesini sağlıyor. Herkes için farklı bir saç konturu tekniği olduğu için, farklı yüz şekillerine, farklı renklerle kontur yapılması gerekiyor. Peki hangi yüz şekline hangi saç konturu yapılmalı?

​Alessandra Ambrosio'nun saçlarındaki muhteşem değişimin sırrı!

Ünlü model Alessandra Ambrosio'nun yeni saç renginin sırrını merak ediyorsan devamı yazımızda saklı!

Güzel model Alessandra Ambrosio, L'Oréal Professionnel'in #Glamteam'ine katıldı! Bu seneden itibaren L'Oréal Professionnel'in marka yüzleri arasında katılan Alessandra, moda dünyasının nabzını her zaman yakından tutan isimlerden.

Ünlü iç giyim markası Victoria's Secret'ın meleği ve kendi markası Ale by Alessandra'nın yaratıcısı Brezilyalı supermodelin bugün sosyal medyada 10 milyonun üzerinde takipçisi var. Dünyaca tanınan bir supermodel ve kararlı bir mücadeleci olmasının yanı sıra Vogue, Harper's Bazaar ve GQ gibi dergilerin kapaklarını süsleyerek birçok kadın için bir rol model haline geldi.

Ayşe Tolga’nın yeni saç rengi: Bronde

Bronde saç rengini denemeye karar veren Ayşe Tolga bakalım yeni saç trendi hakkında neler düşünüyor?

Oyuncu, sağlıklı yaşam elçisi, iş kadını gibi birçok sıfat Ayşe Tolga ile özdeşleşebilir! Söz konusu saçları olduğunda ise, yenilikleri herkesten önce denemeyi seviyor. Bu yeniliklerden bronde saç rengini denemeye karar veren güzel oyuncu, bakalım yeni saç trendi hakkında neler düşünüyor?