Menu Ara Uzman kuaför salonu bulun

Elektriklenen saçlar nasıl kontrol altına alınır?

Elektriklenme hem önlenebilir hem de kontrol altına alınabilir.

İster nemlilik, ister yıpranma, ister kuruluk… Bunların hepsi saçınızın elektriklenerek şekil verilmesi daha zor hale gelmesine neden olur. Elektriklenen saçlar hem düzeltilebilir hem de daha fazla elektriklenmesi önlenebilir. Bu, kullandığınız saç bakım ürünün değiştirmek kadar basit bir yol ile halledilebilecek bir problem.

How to treat dry hair_The best dry hair products2

ELEKTRİKLENEN SAÇINIZA BAKIM YAPIN

Pek çok insan elektriklenen saçlarını düzeltmek ve pürüzsüz hale getirmek için şekillendirme aşamasında saça müdahale eder, ki bu düzeltmek için oldukça geç bir aşamadır.  

L'Oréal Professionnel, şekillendirme öncesi ve sonrası kullanım için pek çok bakım ürünü sunar ancak en ideal ve kalıcı çözüm her gün kullandığınız bakım rutinlerinde kullandığınız ürünlerin de elektriklenme karşıtı içeriklere sahip olmasıdır. 

How to tame frizzy hair_keratin


KERATIN BAKIMLARINDAN YARARLANIN

Keratinoil Complex teknolojisi, amino asit ve buğday proteini içeren Pro-Keratin bileşenidir. Bu bileşen saçın yapı maddesi olan doğal keratin görevi görerek saçı güçlendirir ve korur. 

Ayrıca içeriğindeki yağ özleri sayesinde elektriklenmeyi önler ve pürüzsüzlük sağlar. Size en uygun Pro-Keratin içeriğine sahip ürün önerisi için kuaförünüze danışın.