Menu Ara Uzman kuaför salonu bulun

Kuru saclar icin en iyi bakim urunleri

Kuru ve kolay kırılan saçlarla savaşmak zor görünse de doğru ürünler sayesinde oldukça kolaydır.

Kuru ve kolay kırılan saçlarla savaşmak zor görünebilir ancak bir kez kuaförünüze danışıp saçınızın ihtiyacı olan ürün tavsiyesi aldıktan sonra, yumuşak ve ışıldayan saçlara sahip olmanın aslında ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

How to treat dry hair_The best dry hair products1

KURU SAÇLAR İÇİN YAĞ BAZLI SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Kuru ve cansız saçlar için en ideal bakım ürünleri yağ içeriğine sahip olan ürünlerdir. Avokado, Yaban mersini esansı, Argan yağı, saçın kalbine işleyerek her saç telini köklerinden ucuna kadar besler. L'Oréal Professionnel - Mythic Oil serisi saçlarınızı beslemek ve nemlendirmek için ideal bakım ürünleriniz olacak.

How to treat dry hair_The best dry hair products2

SAÇINIZ NEMİNİ DAİMA KORUSUN

Hepsi bu değil, yağ bazlı ürünler aynı zamanda saçınızı korur ve nemlendirir. 

Üstelik yağlı bir his bırakmadan ve saçı ağırlaştırmadan. Saçınız gün boyunca nemli ve sağlıklı görünür. İşte bu nedenle yağ özleri ile zengin Mythic Oil serisi kuru saçlarınız için ideal bakım ürünleriniz.

Şampuan, saç kremi, maske ve ısı ile aktive olan durulanmayan bakım ürünleri ile Mythic Oil serisi saçşlarınıza bakım yaparken, benzersiz parfümü ile vazgeçilmeziniz olacak.PROFESYONEL TAVSİYE 


Ürün satın almadan önce mutlaka uzman kuaförünüze danışmayı unutmayın. Salon bakımı ve günlük ev bakım rutinleriniz için saçınızın ihtiyacı olan Mythic Oil ürünlerini tavsiye edecektir.