Menu Ara Uzman kuaför salonu bulun

Yıpranmış saçlar nasıl onarılır?

L’Oréal Professionnel PRO FIBER'ı yarattı: kuaför salonunda verilen servis ile başlayan ve evde tekrar aktive edilerek uzun süre etkisi hissedilen saç bakım protokolü.

Yıpranmış saçlar, kadınların %58'inin* mücadele ettiği en önemli saç problemlerinden biri.  

Saç yıpranması güneşe, aşırı kimyasal işleme ve yoğun stres faktörlerine bağlı olabilir. Pek çok araştırma ve ileri teknolojisi sayesinde, yıpranmış saçlar önce kuaförlerde ve ardından ev bakım ürünleri ile etkisi uzun süre kalıcı olarak onarılabiliyor.

Profesyonel tavsiye

İlk bilmeniz gereken saç yıpranmasının farklı farklı seviyelerinin olduğu. 

En etkili çözüm için, bakım kürü yıpranma seviyesine uygun olmalı. L’Oréal Araştırmaları'nın yıpranmış saçları konusunda uzmanlığından ilham alarak, L’Oréal Professionnel üç farklı seviyede saç yıpranması tespit etti. 

Uzmanlığı ve eğitimi sayesinde, sadece saç bakım uzmanınız yıpranmış saçlarınızın seviyesini doğru bir şekilde belirleyebilir.

Eva Green

UZUN SÜRE ETKİLİ SAÇ BAKIMI İLE DEVRİM ZAMANI

L’Oréal Professionnel, her farklı yıpranma seviyesine sahip saçları onarmak için PRO FIBER'ı yarattı. 

İlk uzun süre etkili bakım protokolünün ilk adımı kuaför salonlarında başlıyor ve ev bakım ürünleri ile etkisi yeniden aktive ediliyor. 

PRO FIBER salon protokolü kişiye özel bir saç teşhisi ile başlıyor. Bu aşamada kuaförünüz saç tipinizi ve hassasiyet derecesini tespit ediyor ve buna uygun ürün grubunu belirliyor. Akabinde size uygun ev bakım ürünlerini öneriyor. 

PRO FIBER saçın kalbine işleyen ve orada yoğun onarım sağlayan aktif bakım ajanlarında oluşan içeriklerden oluşuyor. Saçta benzersiz sonuçlar ve gözle görülür etki sağlıyor. Geleneksel saç bakımlarında, saç bakımı ilk şampuanlamada saçtan arınıp yok olurken,

PRO FIBER içindeki APTYL 100 moleküler kompleksi sayesinde salonda yaptırdığınız bakımın etkisini evde tam 4 şampuanlamaya kadar uzatma şansına sahip oluyorsunuz. Etkisi ilk günkü gibi yeniden aktive ediliyor.

*Kaynak: Top Ten Women 2014 - Ranking hair needgaps.