Menu Ara Uzman kuaför salonu bulun

Saç rengi nasıl seçilir

Konu saç rengi ve yansımasına karar vermeye gelince, uzman kuaförünüz mükemmel karışımı elde etmenize yardımcı olacak. 

How to choose an hair color

Mükemmel kombinasyon: cilt - göz - beden

Size en uygun saç rengini seçerken ten renginiz aslında en önemli hususlardan biridir. Doğru renk görünümüzü çok daha güzelleştirirken, yanlış renk seçimi teninizi cansız ve kasvetli gösterir.


Gözlerinizin rengini ortaya çıkarmak ve etkisini yoğunlaştırmak için, uzman kuaförünüz zıt bir rengi tercih edebilir. Örnek olarak - gözleriniz maviyse karamel ya da altın sarısı tonlar gözlerinizin daha mavi görünmesini sağlar. Eğer gözleriniz yeşilse, ateşli ya da yumuşak kızıl tonlar size mükemmel uyacak.

Ten ve göz renginize uyması için saç rengi seçimleriniz sınırlandırıldı ve şimdi de kişisel tarzınız dikkate alınmalı. Sizin ve uzman kuaförünüzün seçeceği rengin, size güzel ve kendinden emin bir görünüm sağlayacağından emin olmalısınız.

How to choose an hair color

OLMAZSA-OLMAZ UYGULAMA: STYLE MY HAIR


Yeni bir görünüm denemek istiyorsunuz ancak size yakışmayacağından korkuyor musunuz? Artık korkmanıza gerek yok! Toplam görünümünüzü deneyebileceğiniz yepyeni uygulamamız ile tanışın.

Hem web app Style My Hair  hem de Android veya Apple storedan indirebileceğiniz uygulama sayesinde yeni saç rengi, saç kesimi, saç stili gibi saçınızın toplam görünümünü kuaföre gitmeden kendi üzerinde deneyebilir ve size en çok yakışan görünüme L'Oréal Professionnel uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz görünümü uzman kuaförünüze göstermeyi ve tavsiyesini almayı unutmayın!